Organizasyon Hizmetlerimiz

Siz konseptinizi belirleyin, biz gerçekleştirelim.

 

Kent Kurumsal Organizasyon, her türlü tanıtım ve organizasyonlarınız için palyaço kiralama, fuar hostesi, tanıtım mankeni, doğum günü sihirbazı, broşür dağıtım elemanı, balon süsleme, kostümlü animatörler, kiralık masa sandalye gibi hizmetler sunmaktadır.

 

Açılış organizasyonları için, kiralık tente, bistro masa kiralama, DJ hizmeti, kiralık ses sistemi, açılış ikramları, karşılama hostesi, bayrak süsleme hizmetlerimizde, isteğe bağlı olarak profesyonel bir şekilde sunulmaktadır.

 

Sünnet düğün organizasyonlarınızda sünnet tahtı kiralama, masa süslemeleri, sandalye giydirme, şamdan kiralama, mekân süslemeleri gibi bir çok seçeneklerle de hizmetinizdeyiz. Nostaljik sokak satıcıları; patlamış mısır arabası kiralama, osmanlı macunu, şerbetçi, kağıt helvacı, limonatacı, pamuk helva arabası kiralama veya dağıtım elemanı gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

 

Kokteyl Organizasyonu için kokteyl masası kiralama veya süslenmesi, buz dolabı kiralama, garson temini, balon dekorasyonu, flama bayrak süslemeleri, kokteyl ikramları ( kanepe, tatlı, tuzlu kuru pasta çeşitleri, meşrubat gibi hizmetlerimiz sizleri bekliyor.