Danışmanlık Hizmetleri

 

Kent Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri, işletmelerin mevcut değerlerini korumak, yeni değerler yaratmak, temel faaliyetler alanında performanslarının iyileştirilmesi için hizmetler sunmaktadır.

 

Bu hizmetler,

İç yönetim, risk yönetimi, finans vizyonu, bilgi teknolojilerinin kullanımı ve güçlendirilmesi, müşteri odaklı hizmet, etkin tedarik ve hizmet zinciri, yönetim danışmanlığı, insan kaynakları danışmanlığı, performans yönetimi, ölçülebilir hizmetler vb. daha bir çok konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Anahtar Teslim Hizmet,

A'dan Z'ye tüm kurumsal danışmanlık konularında uzman ekiplerimiz tarafından sizlere en iyi hizmeti verebilmek için gece/gündüz demeden çalışıyoruz. Şirketinizin misyon ve vizyon'unda Kent Kurumsal Danışmanlığı tercih ederek, yarını bugünden inşa edin.

 

Ayrıca Kent Kurumsal, Kosgeb, Tübitak, Ekonomi Bakanlığı, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, kalkınma ajansları, Avrupa Birliği Fonları v.b, hibe, kredi, proje, yatırım, teşvik danışmanlığını yapmaktadır.

 

Tüm bunların yanı sıra, Kent Kurumsal, kalite, ar-ge, üretim, satış/pazarlama ve insan kaynakları danışmanlığı hizmetleri de sunmaktadır.

İK Hakkında Teklif Almak İçin Butona Tıklayınız

Tamamen size özel teklifimiz profesyonellerimiz tarafından oluşturulacaktır.