İnsan Kaynakları (Eleman Temini) Hizmetleri

 

Kent Kurumsal, insan kaynakları konusunda, gerek insan kaynakları yönetimi, gerek insan temini, gerekse de insan kaynakları eğitimleri ile firmalara yardımcı olmaktadır.

 

Eleman çeşitleri

Sekreter,resepsiyonist,office boy,taşıma,ambalajlama ve etiketleme elemanı,depo yönetici ve elemanları, forklift operatörü,şoför, teknisyen,teknik destek el. v.b alanlarda ihtiyaç duyacağınız tüm elemanlar temin edilmektedir.

 

Eleman temini prensipleri

Yapılacak hizmetin özelliğine göre seçilen personeller işe başlamadan ve hizmetin devamında belli periyotlarla hizmet içi eğitime tabi tutulmaktadır. Hizmet çıtamızı devamlı surette yükseltmek en önemli hedeflerimizdendir.

 

Eleman Seçimi

Eleman şirketimiz tarafından bulunur. Müşteriden alınan onay sonucunda elemanın güvenlik soruşturması ve işe giriş işlemleri yapılır.İdari ve işle alakalı seminer verilerek eleman işbaşı yapmaya hazır hale getirilir.

 

Eleman Kıyafeti

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda,işte giyilecek elbiseler belirlenmektedir. Kıyafetler elemanların görevleri esnasında kullanması sağlanmaktadır.

 

Eleman Motivasyonu

Hizmet kalitesinin yüksek olması için eleman motivasyonunun sürekli yüksek tutulması ve özgüveninin sağlanması gerekmektedir. Bunun bilincinde olan şirketimiz,elemanlarının her türlü özlük haklarını gözetmektedir.  

İK Hakkında Teklif Almak İçin Butona Tıklayınız

Tamamen size özel teklifimiz profesyonellerimiz tarafından oluşturulacaktır.